SPRAWDŹ PROGRAM

„POLECAM”

REGULAMIN

ZGŁOSZENIE

DLA PRACOWNIKÓW MOSTOSTAL POMORZE S.A.

MOŻESZ ZAROBIĆ

Ogłoszenie 1

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Gdańsk

ZADANIA:
– usuwanie bieżących awarii elektrycznych na halach produkcyjnych,
– konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń typu : piły taśmowe, wiertarki słupowe, tokarki, wytaczarki, suwnice natorowe, wózki elektryczne,
– okresowe pomiary izolacji urządzeń elektrycznych

WYMAGANIA:
– wykształcenie minimum zawodowe elektryczne,
– doświadczenie w pracy jako elektryk,
– umiejętność czytania schematów elektrycznych,
– uprawnienia SEP KAT. E1 (eksploatacyjne),
– mile widziane uprawnienia D1,
– uprawnienia do konserwacji suwnic,
– mile widziane podstawy elektroniki

OFERUJEMY:
– umowę o pracę,
– stabilne zatrudnienie,
– możliwość rozwoju (rozszerzenie kwalifikacji)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@pomorzesa.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

Ogłoszenie 2

INSPEKTOR KONTROLI JAKOŚCI
z doświadczeniem w branży offshore

OPIS STANOWISKA:
– nadzór i odbiory konstrukcji offshore w Mostostal Pomorze SA oraz u podwykonawców

WYMAGANIA:
– wykształcenie wyższe techniczne (inż. mechanik lub budownictwo)
– znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
– dobra znajomości obsługi komputera (środowisko MS Office, Autocad)
– doświadczenie w branży
– dyspozycyjność
– dobra organizacja pracy i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania

OFERUJEMY:
– zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub własna działalność gospodarcza
– udziału w ciekawych i prestiżowych projektach międzynarodowych

Ogłoszenie 3

Poszukujemy pracowników będących na własnej działalności gospodarczej na stanowiska:

Monter konstrukcji stalowych

Spawacz metodą 136/138

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z:
Kierownikiem Zakładu Konstrukcji Stalowych: tel.: +48 609 69 05 31
e-mail: sekretariat@pomorzesa.com.pl