Ogłoszenie 1

Mostostal Pomorze S.A. poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. ofertowania

Główne zadania:

  • analiza zapytań ofertowych
  • przygotowanie wycen, przedmiarów, harmonogramów wstępnych oraz budżetów
  • analiza oraz dobór dostawców
  • negocjacje techniczno-handlowe
  • podtrzymywanie relacji z klientami na etapie ofertowania i realizacji

Wymagania:

  • absolwent wydziału budownictwa lądowego / wydziału mechanicznego lub okrętowego
  • umiejętność sporządzania przedmiarów i wycen branży konstrukcji stalowych (budowlanych mechanicznych, okrętowych)
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • dobra znajomości obsługi komputera (środowisko MS Office, Autocad)
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • udział w ciekawych i prestiżowych projektach międzynarodowych
  • możliwość korzystania z karty Multisport
  • pakiet ubezpieczenia zdrowotnego
  • możliwość rozwoju zawodowego w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim na adres: Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

Ogłoszenie 2

Specjalista ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania

  • współpraca z Pełnomocnikiem Zarządu ds. ZSZ w zakresie nadzorowanie funkcjonowania Zintegrowanego Systemu Zarządzania, opartego na wymaganiach norm PN-EN ISO 9001, PN-EN 18001, PN-EN ISO 14001,
  • udział w projektowaniu i wdrażaniu zmian dotyczących doskonalenia i rozwoju Zintegrowanego Systemu Zarządzania,
  • integrowanie danych, informacji ze wszystkich obszarów Spółki w celu oceny skuteczności systemu,
  • prowadzenie i realizacja planu audytów wewnętrznych,
  • opracowywanie, aktualizacja procedur, instrukcji ZSZ,
  • dbanie o promocję i wizerunek firmy,
  • reprezentowanie firmy podczas audytów klientów i jednostki certyfikującej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub ostatni semestr studiów magisterskich,
  • znajomość Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2015 oraz PN-EN ISO 14001,
  • uprawnienia audytora wewnętrznego Systemów Zarządzania wg PN-EN ISO 9001, PN-EN ISO 14001 i PN-EN 18001
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • dokładność, sumienność, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży konstrukcji stalowych / offshore,
  • znajomość zagadnień Systemu Zarządzania BHP wg normy ISO 45001:2018.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • umowę o pracę,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa oraz opieka medyczna,
  • możliwość udziału w rozwojowych i prestiżowych projektach międzynarodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim na adres:

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”